Link Video Full Gülşen Video Gülşen Son Dakika Gülşen Twitter

Teknoflux.com – Merhaba teknoflux arkadaşlar, hepsi her zaman en güncel bilgileri sağlayan ve çok güncellenen yönetici ile buluşuyor, yani, Link Video Full Gülşen Video Gülşen Son Dakika Gülşen Twitter

Ve bu vesileyle yönetici, yöneticinin şu anda hepinize sağladığı bilgileri, yani bunun üzerindeki bağlantılar veya anahtar kelimeler gibi bilgileri biraz gözden geçirecek veya tartışacaktır.

Son zamanlarda, şu anda netizens’i veya diğer sosyal medya kullanıcılarını viral bağlantıyı bulmak isteyen bir bağlantının veya anahtar kelimenin dolaşımıyla şu anda viral olan diğer sosyal medya.

Konserinde söylediği “İmam Hatip mezunları, oradan sapma gelebilir” sözleri büyük tepkiler çeken Şarkıcı G. Svetlosen, “halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmek ya da küçümsemek” suçlamasıyla başlatılan soruşturma kapsamında bugün gözaltına alındı.

Karakoldaki işlemden sonra adliyeye gönderilen G Svetlenky tutuklandı ve hapse gönderildi. Konserlerinde kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren G.

Svetlensen, Nisan ayında verdiği konserde “İmam Hatip daha önce okudu, sapıklık oradan geliyor” derken sosyal ağların gündemine oturdu.

Twitter’da “Multinen G Multinl tutuklandı” etiketiyle trendler listesinde yer alan Multinen G Multinl hakkında soruşturma başlatıldı.

Ayrıca oku :

Link Video Full Gülşen Video Gülşen Son Dakika Gülşen Twitter

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Müdürlüğü, savcılık İsannbul G Multinl Multinen hakkında Türk Ceza Kanunu’nun 216.

Madde kapsamında, “kişileri nefrete ve düşmanlığa veya aşağılamaya teşvik eden” suçların soruşturulmasının başlatılmasına ilişkin talimatlara dayanarak hareket eder ve mevcut şekilde yasal ajanlar tarafından sunulur. Talimatların ardından Be Homeopikta’da Multinen G Multinl evde durduruldu.

G. Svetlenky, karakoldaki işlemden sonra adliyeye transfer edildi. Adliye girişinde G. Svetlostusen eşi ozan Svetlosolak7lu da odaya yansıdı.

Adliyedeki kişiler adliyeye girerek gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. G. Svetlosen adliyeye girip ifadesini tamamladıktan sonra savcı, jolster’ın suçun niteliği ve niteliği, delillerin mevcut durumu ve kanun suçuyla kanunda yazılı cezanın sınırları göz önünde bulundurularak tutuklanmasını talep etti.

İstanbul Ceza Adalet Bakanlığı da G Svetlensen’i “insanları açıkça nefret ve düşmanlığa tahrik etmek” suçlamasıyla tutuklamaya karar verdi.”G Multinl Multinen’in küvette kapalı bir hapishaneye götürülmesi bekleniyor Multinl Multink.

Bu nedenle, buradaki yönetici aynı zamanda diğer sosyal ağlarda şu anda viral olan bağlantıların veya anahtar kelimelerin bir koleksiyonunu da sağlayacaktır, bu nedenle aşağıdaki bağlantılara başvurmanız yeterlidir.

Link Gülşen Video

Bu bağlantı zaten tanıdık, çünkü diğer birçok sosyal medya kullanıcısı şu anda bağlantıyı arıyor, çünkü bağlantının çok ilginç bir viral videosu var.

Belki de şu anda bu viral videoyu görmek isteyen hepiniz arasında, artık üzülmenize gerek yok, çünkü yönetici size aşağıdaki videoyu verecektir.

Ve eğer şu anda yukarıdakine benzer bir video almak isteyen hepiniz arasındaysanız, o zaman sakin olun çünkü bu tür bir yönetici Dow için aşağıdaki bağlantıyı sağlayacaktır

>>>Buradan indirebilirsiniz<<<

Örtmek

Bu, yöneticinin şu anda hepinizle paylaşabileceği, yani bunun üzerindeki bağlantılar veya anahtar kelimeler hakkında yeterli bilgidir ve umarım bu bilgilerle iyi bir anlayış sağlayabilir ve hepinizi eğlendirebilir.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *